Mot me diell dhe vranësira

0

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell, pasdite me vranësira të cilat vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-16 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 30-32 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-7m/s. /Telegrafi/

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak29 vite nga okupimi i Radio Televizionit të Prishtinës
Artikulli tjetërKongresmeni Eliot Engel viziton Gjakovën