Zhduket e mitura në Suharekë

0
?????????????????????????????????????????????????????????

Një vajzë e moshës së mitur raportohet të jetë zhdukur.

Kështu thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 10:00 në fshatin Tërrnje, Suharekë.

Babai i vajzës ka njoftuar në Policinë e Kosovës se vajza e tij moshë e mitur, ka dalë nga shtëpia me qëllim që të shkojë në shkollë dhe nuk është kthyer më.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka njoftuar se vajza e tij moshë e mitur, viktima femër K/Shqiptare, ka dalë nga shtëpia me qëllim që të shkojë në shkollë dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raport

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakSulmon gruan në Podujevë, arrestohet
Artikulli tjetërRita Ora ka nevojë për ndihmën tonë: Votoni për të fituar në Brit Awards 2019