Sulm fizik ne Pejë

0

Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal të Pejës , pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga tre të dyshuar meshkuj të cilët janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakRaporti i PK
Artikulli tjetërTenton të vetëdigjet me benzinë