Tenton të vetëdigjet me benzinë

0

Është arrestuar  i dyshuari mashkull /Shqiptar me probleme psikike, pasi që i njëjti ushtruar dhunë psikike dhe frikësim ndaj familjarëve, njëherit i njëjti kishte lagur tërë trupin me benzinë duke tentuar të vetë –digjet. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje .

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakSulm fizik ne Pejë
Artikulli tjetërPersona të panjohur dalin nga vetura dhe therin dy të rinj në Prishtinë, gjendja e tyre e rëndë