Rrokulliset traktori në Istog

0

Sot gjatë ditës në Istog, afer Hotel Troftës është rrokullisur një traktor gjersa ishte duke bartur ushqim për bagëtinë. Menjëherë Njësiti i Policisë së Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakProtestohet në shenjë pakënaqësie për mbylljen e qendrës së Handikos-it në Istog
Artikulli tjetërMot të nxehtë dhe temperatura të larta