Fejohet Morena Taraku?

0

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku, i ka befasuar të gjithë me postimin e saj të fundit në Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi të dorës së saj, në gishtin e së cilës mban një unazë, duke thënë se është fejuar.

“Unë thash Po”, ka shkruar Taraku në mbishkrimin e fotografisë, duke lënë kështu të kuptohet se ka pranuar propozimin e marrë nga partneri.

Megjithëse ende nuk dihet se kush është personi që ia ka rrëmbyer zemrën bukuroshes kosovare, duket se modelja është gati tashmë për një hap të madh në jetën e saj.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakDafina Rexhepi mohon të jetë kthyer te ish-i dashuri, personi në fotografi ishte vëllai i saj
Artikulli tjetërQKUK: 203 raste emergjente për 24 orë