Bekë Berisha përkrahë luftëtarët e lirisë

0

Kandidati nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Bekë Berisha, takoi banorët e fshatit Rakovinë, dhe u ofroi përkrahje luftëtarëve të cilët sakrifikuan anëtarët e familjes për atdheun dhe lirinë që po e gëzojmë sot.

Berisha së bashku me banorët nderuan dëshmorët e fshatit Rakovinë.

“Të gjithë ne Shqiptarët gëzojmë ushtrinë, falë luftëtarëve tanë që u flijuan për atdheun”, tha Bekë Berisha.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakBekë Berisha në Vushtrri: Fokusi ynë siguria dhe zhvillimi ekonomik
Artikulli tjetërBashkimi i të rinjëve nga Gjilani për shtet 100%