Bashkimi i të rinjëve nga Gjilani për shtet 100%

0

Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Bekë Berisha, vizitoi sot qytetin e Gjilanit, dhe takoi nga afër qytetarë të ndryshëm, të cilët shpalosën hallet dhe brengat e tyre.

Gjatë qëndrimit në qytetin e Gjilanit, në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës aderuan 80 qytetarë të rinjë, të cilët kanë vendosur ti bashkangjiten kësaj partie.

Me këtë rast Bekë Berisha, i falenderoi dhe u uroi mirëseardhje të rinjëve në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

“Ndjehem shumë mirë kur ju takoj juve qytetarëve, sepse ato që po i bisedojmë ua japë fjalën se do të realizohen. Përgjatë dy viteve kemi punuar për vendin tonë.
Është investuar e do të vazhdohet të punohet në zhvillimin e infrastrukutrës, zhvillim ekonomik, zhvillimin e turizmit, liberalizimin e vizave dhe mirëqenje të qytetarit. Mirpo Kosova ende ka sfida, të cilat me ndihmën tuaj do ti tejkalojmë”, ka thënë Bekë Berisha

Andaj qytetarët e Gjilanit, i ofruan mbështetjen dhe përkahjen maksimale kandidatit për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Bekë Berisha.

E Bekë Berisha përmendi bërjen e ushtrisë si hapin më të madh si shtet.

E Bekë Berisha përmendi bërjen e ushtrisë si hapin më të madh si shtet.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakBekë Berisha përkrahë luftëtarët e lirisë
Artikulli tjetërBerisha takon simpatizantët e Prishtinës dhe Fushë Kosovës