Ylli Demaj bënë muzik me def!

0

Ylli, artist dhe këngetar  i muzikës argwtuese dhe popullore.

Këngetari Istogas Ylli Demaj, përvec muzikës shfaq edhe një tjetër talent.

Ai është parë duke  bërë muzikë më def një një odë tradicionale dhe ambient tradicional.

RTV Fontana ka siguruar edhe një video ne të cilën shihët Ylli duke e djegur atmosferën me def.


VIDEO:
https://youtu.be/uG5nZHWOBIQ

Ndryshe, Ylli Demaj ka qenë  shumë aktiv gjatë festave të fundvitit ku është parë në shumë xhirime festivë, kryesisht me potpuri me koleg/këngetar të ndryshëm të cilat po pëlqehen mjaftë shumë nga publiku i gjerë.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakPolicia arreston zyrtarin e UP-së, që dyshohet se lëshonte certifikata false për marrjen e diplomës
Artikulli tjetërKëto do të jenë pagat me rritje për mjekët dhe infermierët me Ligjin e ri të Pagave