Përkujtohen dëshmorët në përvjetorin e rënies

0

Nënkryetarit i komunës Agim Ademaj i shoqëruar nga stafi komunal, familjarë të dëshmorëve si dhe qytetarë të shumtë kanë bërë sot homazhe dhe vendosje kurora lulesh pranë lapidarit të dëshmorëve Nazmi Muzliaj, Arton Zogaj, Mirvete Maksutaj, Niman dhe Tahir Demaj, Muharrem Vuthaj, Qazim dhe Nexhmedin Hakaj.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakKryetari Haki Rugova priti në takim Ministren e Ministrisë së Administrimit të Pushtetit Lokal, Adrijana Hodžić
Artikulli tjetërShoqëria civile vlerëson transparencën e KPK-së në procesin e hartimit të Rregullores për emërimin e kryeprokurorëve