Ftesë per Homazhe te varri i Fadil Feratit

0

Me rastin e nëntë vjetorit të ndarjes nga jeta të ish kryetari të komunës së Istogut Fadil Ferati me 30.01.2018 ditë e mërkurë duke filluar në ora 12:00 do të bëhen homazhe dhe vendosje kurora lulesh tek varri i të ndjerit në varrezat e fshatit në Gurrakoc. Pjesë e këtyre homazheve do të jetë kryetari i komunës Haki Rugova me bashkëpunëtorë si dhe përfaqësues të tjerë nga jeta politike dhe shoqërore.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakShërbyesit civil në grevë
Artikulli tjetërU mbajt mbledhja e radhës e Kuvendit