5.7 C
Istok, Kosova
E martë, Mars 28, 2023

Soda e bikarbonatit dhe uthulla e mollës zbusin erën e fortë të djersës!

Era e fortë e djersës mund të ndihet madje edhe nëse sapo keni bërë dush dhe keni qitur në trup dezodorant

6 fakte të rralla për kampi Bondsteel

1. Kampi Bondsteel ka një sipërfaqe prej 3.8 km² të tokës dhe është ndërtuar kryesisht nga kasollet prej druri. Mbi 25 kilometra...

Lamborghini do të sjellë një model të ri gjatë kësaj jave

Ka mundësi, që të jetë një makinë hibride Ditëve të fundit, ka pasur lajme se Lamborghini është duke punuar...

Lista e vitit 2019 me 10 qytetet më të shtrenjta dhe më të lira...

Hong Kongu, Singapori dhe Parisi janë renditur në maje të listës së qyteteve më të shtrenjta në botë. Qytetet...

NJIHUNI ME NJË NGA BUKURITE E LURËS, LIQENIN E LULEVE

Peshkopi – Liqeni i Luleve ndodhet në Parkun Kombëtar të Lurës, në lartësine mbi 1600 metra të malit të...

E shpjegon shkenca: Ja pse kur shihni letra ose filxhan ju dalin të gjitha

Publikohen arsyet shkencore të realizimit të falleve në përgjithësi. Realizimi i shumicës së fjalëve të bëra nga ana e...