11 C
Istok, Kosova
E shtunë, Maj 25, 2024

Soda e bikarbonatit dhe uthulla e mollës zbusin erën e fortë të djersës!

Era e fortë e djersës mund të ndihet madje edhe nëse sapo keni bërë dush dhe keni qitur në trup dezodorant

6 fakte të rralla për kampi Bondsteel

1. Kampi Bondsteel ka një sipërfaqe prej 3.8 km² të tokës dhe është ndërtuar kryesisht nga kasollet prej druri. Mbi 25 kilometra...

E shpjegon shkenca: Ja pse kur shihni letra ose filxhan ju dalin të gjitha

Publikohen arsyet shkencore të realizimit të falleve në përgjithësi. Realizimi i shumicës së fjalëve të bëra nga ana e...

Lista e vitit 2019 me 10 qytetet më të shtrenjta dhe më të lira...

Hong Kongu, Singapori dhe Parisi janë renditur në maje të listës së qyteteve më të shtrenjta në botë. Qytetet...

Këto teste të thjeshta në dukje do t’ju bëjnë të mendoheni gjatë

Dhe sigurisht është argëtim. Më poshtë keni sa dilema të vogla për të zgjidhur. Paçi fat.

Mënyra si e mbani timonin, tregon çfarë karakteri keni

1. Jeni të thjeshtë dhe të dashur Ju e...