Aksident trafiku (Foto)

0

Numri i aksidenteve të trafikut dita-ditës fatkeqësisht po rritet në vendin tonë e një i tillë ka ndodhur sot në Aeroportin Adem Jashari ku dy vetura janë përplasur në mes vete,ku përveç dëmeve materiale raportohet që ka edhe të lënduar.Ekipi i njësisë policore të Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.