Zhduken dy vajza të mitura në Viti

0

Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti.

Në raportin 24-orësh të publikuar nga Policia e Kosovës thuhet se, ankuesi mashkull k/shqiptar ka njoftuar në polici se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 22:00./Telegrafi/

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakHaradinaj për “katastrofën humanitare” në veri: Nuk do të lejojmë të ndodh një gjë e tillë
Artikulli tjetërVihet gurëthemeli i Çerdhes së Re të Fëmijëve në Istog si dhe i Shkollës “Tre Dëshmorët e Shkollës Shqipe” në Uçë