Anëtarësimet nuk kanë të ndalur për 44-shin

0

Kandidati për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Bekë Berisha, sot prezantoi anëtarësimet e radhës në (AAK).

“Jam i nderuar që qytetarët e vendit po i besojnë konceptit 100% Kosovë dhe thirre Bekën 44.
Së bashku do të ndërtojmë shtetin me konceptin për të ardhmen” tha Bekë Berisha

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakUP-ja pret gjashtë mijë studentë, flasin të pranishmit në ceremoni
Artikulli tjetërOPINION : Kush do t’i fitoi zgjedhjet