Aksident trafiku

0

Sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident trafiku në hyrje të Fushë Kosovës, raportohet për një të lënduar ndërsa njësiti i policisë së Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjës

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakMigrena – vitaminat dhe mineralet që t’i përdorni në vend të ilaçeve
Artikulli tjetërAnalistët parashikojnë prishjen e koalicionit dhe krijimin e një qeverie të re