Vdes i burgosuri që po vuante dënimin në Dubravë

0

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka bërë të ditur se sot rreth orës 08:50, sipas informatave nga QKUK, në njësinë Qendrore të Kujdesit Intenziv ka ndrruar jetë i burgosuri M.N, i lindur më 1956.

I burgosuri ka qenë në mbajtje të dënimit në Dubravë dhe ka pasur Anaurismae Aorta Abdominalis (AAA).

Trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi, për të verifikuar shkakun e vërtetë te vdekjes. /Indeksonline/

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakNënat e estradës që u kthyen në formë pas lindjes
Artikulli tjetërThaçi anulon drekën me Metën, Vuçiqin dhe Dodikun