Pamje nga aksidenti në Ujmirë të Klinës

0

Në fshatin Ujmirë të Klinës sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur ky aksident qe siç po shihët nga fototgrafitë aludohët të ketë të lënduar, mirèpo këto fotografi janë shkrepur nga një dëgjues i mediumit tonë dhe përvec tyre deri me tani nuk kemi informacione me të detajuara se çfarë saktësisht ka ndodhur.
Mediumi ynë do të ju mbajë të informuar për çdo aktualitet.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakVetëm në 24-orët e fundit në Kosovë ndodhën 42 aksident trafiku
Artikulli tjetërShi i madh në Istog, vërshohen rrugët e fshatit Kaliqan