Mozzik dhe Loredana Zefi vijnë si “Romeo & Juliet”

0

dhe një këngë e re i është bashkuar estradës muzikore shqiptare.

Mozzik dhe Loredana Zefi kanëp bashkuar forcat në projektin e ri muzikor që e kanë shoqëruar me video të veçantë.

“Romeo & Juliet”, titullohet kënga e dyshes teksa dëgjohen duke kënduar edhe në gjuhën gjermane.

(Foto YouTube https://www.youtube.com/watch?v=fKRZz0ilM8Q)

Videon e këngës e ka xhiruar kompania e mirënjohur shqiptare, Entermedia gjersa producent i saj është vetë reperi.

Theksojmë se javë më parë çifti janë bërë prindër të një vogëlushe të pagëzuar me emrin Hana.

Ndryshe, dyshja që po njihet kohët e fundit si “Bonnie & Clyde” kanë paralajmëruar edhe disa këngë të reja si dhe do të mbajë koncerte të ndryshme.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakShumë mjekë specialistë mbeten në kërkim të një vendi pune
Artikulli tjetërNdërpritet greva e SBASHK-ut, mësimi fillon të hënën.