Limaj të rinjve: Mos ikni nga Kosova, Gjermant mas luftes kan punu veq per buk,edhe ju punoni per 150e se ka mu ba mir

0

Limaj të rinjve: Mos ikni nga KosovaShtime | Socialdemokrate ka vazhduar aktivitetin e saj për t’u takuar me të rinjtë e partisë. Kësaj radhe nikoqir të kryetarit Limaj kanë qenë të rinjtë e qytetit të Shtimes Kreu i Nismës, njëherësh zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj iu bëri thirrje të rinjve që mos të lëshojnë vendin e vet, pasi siç ka thënë ai “kudo që shkoni duhet të punoni, sepse perëndimi nuk iu presin me lula”. per te pare videon e plote shtip nerek.kllamm dhe video hapet automatikisht

Ai tha se përmes platformës së tyre do t’i arrijnë qëllimet e tyre, e që janë vetëpunësimi përmes zanatit. “ Jemi në turin e takimeve me strukturat tona

(Foto ilustrim )