Kryetari Rugova priti në takim drejtorin e AKP-së Valon Tolaj

0

Kryetari Rugova priti në takim drejtorin e AKP-së Valon Tolaj, me të cilin ka diskutuar për thellimin e bashkëpunimit mes të dyja Institucioneve, si dhe për shqyrtimin e zgjidhjes së çështjeve që kanë mbetur të hapura.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak82 vjeçari gjendet i vdekur në një pus në Skenderaj
Artikulli tjetërGjykata i jep të drejtë një noteri të punojë pesë vjet pas daljes në pension