Gjuan me armë në aheng familjar

0

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarri në ajër. Nga i njëjti është konfiskuar një pistoletë ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur katër gëzhoja. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak20 MILION SHQIPTAR NË TURQI PA ABETARE “Shqiptarët e Turqisë, komuniteti ynë më i madh në botë…
Artikulli tjetërHumb jetën një person dhe lëndohen dy të tjerë në aksident trafiku në bjeshkët e Istogut