Gjendet pa shenja jete një person në Klinë

0

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:16 në Klinë. Vdekjen e personit e ka konstatuar mjeku.

“Raportohet se viktima mashkull K/Serb në shtëpinë e tij ishte gjetur pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe prokurori kujdestar, me urdhër të tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. /Telegrafi/