Detaje për vdekjen e 45-vjeçares në Vushtrri

0

Policia e Kosovës ka konfirmuar për vdekjen e një 45-vjeçareje në fshatin Novosellë të Begut.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në rrethana të panjohura është gjetur pa shenja jete një femër në shtëpinë e saj në fshatin Novosellë e Begut në Vushtrri.

Avni Zahiti, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, ka thënë se rreth orës 14:00, është gjetur një femër e moshës 45-vjeçare pa shenja jete.

“Rreth orës 14:00 një femër rreth 45-vjeçare është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj. Rasti është proceduar si “vdekje e dyshimtë” dhe me urdhër të prokurorit të rastit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion”, ka treguar Zahiti

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak20-vjeçari nga Shtimja vetëvritet në vendin e punës
Artikulli tjetërKatër tregues të qartë që në vend të dhjamit, gjatë ushtrimeve humbni muskuj