Bekë Berisha anëtarësoi 50 anëtarët e rinjë në AAK

0

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj dhe kandidati për deputet Bekë Berisha, sot anëtarsuan 50 anëtarët e rinjë nga Prishtina, të cilët u takuan nga afër me kryeministrin, dhe kandidati Haradinaj u uroi mirëseardhje në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.
Haradinaj ka thënë se anëtarët e rinjë i besojnë vizionit dhe prespektivës së tij zhvillimore.

“Të rinjët që iu bashkuan Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, sipas Haradinaj, janë qytetarë me dije dhe prespektiva të mëdha zhvillimore për vendin”.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakShteti pritet t’ia kompensojë 95 mijë euro familjes së Diana Kastratit, Jahjaga i gëzohet këtij vendimi
Artikulli tjetërBekë Berisha merr përkrahje nga qytetarët e Pejës