Bebe Rexha mbron Demi Lovaton: Mos e sulmoni një person që është rehabilituar nga droga

0

Bebe Rexha dhe Demi Lovato duket se janë mikesha shumë të mira dhe këtë e dëshmojnë përmes përkrahjeve që i japin njëra-tjetrës.

Demi para disa muajve është rehabilituar nga varësia e alkoolit si dhe drogës.

Dhe në disa imazhe dhe mesazhe të publikuara në rrjetet sociale, ajo ka marrë komente të ndryshme duke i rikujtuar periudhën e vështirë.

Ajo sërish reagoi përmes llogarisë personale në Twitter duke u kërkuar fansave që të ndalen së foli pa fakte.

“Nëse do të vish tek unë për të bërë shaka, provoni të vini me komente që nuk ka të bëjë me drogë”, ka shkruar ajo.

Pas vazhdimit të komenteve, reagoi edhe mikesha e këngëtares, Bebe Rexha që ka kërkuar të ndaleni së sulmuari 26-vjeçaren.

“Për të gjithë ata persona që flasin keq për Demin, ju jeni neveritës. Është gjë e ultë që të sulmohet dikush që ka pasur dhe i ka zgjidh probleme mendore dhe me drogë”, ka shkruar Bebe në Twitter.

Ndryshe, dyshja është duke punuar ndaras në projekte të ndryshme muzikore që do t’i sjellin gjatë këti viti kalendarik.

Bebe Rexha@BebeRexha

To all the people who who talked shit to Demi you’re FUCKIN DISGUSTING. Attacking someone that is 6 months sober about her personal issues with drugs and mental health over a tweet is LOW.23.8K1:13 PM – Feb 4, 2019Twitter Ads info and privacy9,211 people are talking about this

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakOra e ardhshme e Samsung, Galaxy Sport, shfaqet në imazhet konceptuale
Artikulli tjetërBarcelona tenton transferimin e De Ligtit, oferta e njëjtë në drejtim të Ajaxit si për De Jongun