Home
Live online radio
Radio fontana 98.8 fm Aktuale
Copyright © radiofontana.org all rights reserved.
aktual1

Serbi godet me shati boshnjakun në Istog

Siç njofton policia në Istog, dje rreth orës 15 e 30 minuta në territorin e përgjegjësisë së saj kishte ndodhur një incident me pasoja ‘lëndim i rëndë trupor’.

Nga njoftimi i policisë mësohet se viktima, shtetas i Kosovës i nacionalitetit boshnjak, Osman H.(1950), derisa po punonte në livadhin ku e kishte blerë frutin , i dyshuari, serbi Kosovës, Branislav S. (1955), duke kaluar aty afër, gjithashtu për të shkuar në livadhin e vet, e godet viktimën me shati në kokë dhe i shkakton lëndime. Sipas viktimës nga i dyshuari është goditur papritmas.

Viktima pasi ka marrë ndihmën e parë në QMF në Istog është dërguar në Spitalin Rajonal në Pejë.

I dyshuari është arrestuar dhe ndaluar në polici, ndërsa rasti po hetohet

 

Read more: http://www.istoguportal.com/?p=5141#i xzz2wskfpGyW

aktual2 aktual3

Dorëheqje!!!

Të fundit
Sport
aktual6

Gjunjëzohen Mbretërit

aktual5

Istogu fiton, për vendin e parë në tabelë

Kuriozitete  
V.I.P
aktual8

Shakira, më e popullarizuara në Facebook

aktual10

Beyonce dhe Jay Z e bëjnë martesën të duket "cool"

aktual7

Dhjetë fakte të çuditshme!

aktual9

Dëshmi se fantazmat ekzistojnë? (Video)

shëndetsi  aktual11 aktual12
Designed by LaTLi
www.radiofontana.org Home Për ne Reklama Emisionet Galeria
Shkarko radio opcionet
radio1 2.pls radio1 2.pls

Shpendi për kërcënimet: Do të vazhdojmë deri në bërjen e shtetit

 

Read more: http://www.istoguportal.com/?p=5 270#ixzz2wslAS41H

aktual4

Mustafa e Haradinaj e duan postin e kryeministrit

Kur pasqyra ju zhgënjen, “faji” është i trurit

Molla, gjithmonë e pranish me në dietën tonë

044 15 00 27
039 45 00 45
Sms  044 52 80 87
Numrat kontaktues